MPS-90-025-20-S80-19
MPS-90-025-20-S80-19
90mm Planetary Gearbox, Double Stage, 25:1 Ratio, ≤15 Arcmin Backlash. 19mm Input Shaft, 22mm Output Shaft. Mounts to our 80mm Servo Motors.
50% off for a limited time!