MPS-90-005-15-S80-19
MPS-90-005-15-S80-19
90mm Planetary Gearbox, Single Stage, 5:1 Ratio, ≤12 Arcmin Backlash. 19mm Input Shaft, 22mm Output Shaft. Mounts to our 80mm Servo Motors.
50% off for a limited time!